BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

galimybės

mano svajonės turi išsipildyti.

ir išsipildys. net jei tai kainuos daug laiko, ašarų, nemigo naktų ir savęs rinkimo iš naujo.

mano ritualai kasnakt. mintys. ir miegas. galėčiau pramiegoti šviesmečius. nes miegoti taip gera. ir gera, beprotiškai gera užmigti nebespringstant ašaromis. be proto gera atsikelti ir besiprausiant nebegalvoti tūkstančio monologų, kurie niekada nebus išsakyti adresatui. be proto gera, kad jau rečiau mąstau apie tai, ką kažkas veikia ir neveikia. tik dar sunku, grįžti į gyvenimą, koks buvo iki to. sunku save ir vėl surinkti tarsi veidrodžio šukes, sunku padaryti, kad manasis veidrodis vėl rodytų taip, kaip rodė anksčiau, tik dar geriau. bet žinau, kad jau nebe daug. nebe daug liko, ir aš būsiu tas veidrodis, kuris rodys daug geresnės manęs atvaizdą, rodys jis ir kitų, šalia manęs esančių žmonių kontūrus ir švelnius veido ir kūno formų linkius. viskas bus kitaip. bet geriau. ir dievaži… kaip gera pagaliau išsilaisvinti iš savo minčių, nors truputį. ir gyventi tuo tikėjimu, kad bus geriau, kad tikrai bus geriau. ir tik kai ateina šis suvokimas, suprantu kaip gera pagaliau būti nors šiek tiek laisvesnei nuo minčių ir nuo skausmo.

aš nebeklausinėju savęs. kai pasilieka tik nuoširdus liūdesys ir krislas neapykanos. tik norėčiau nebe atkrist. pamačius, arba pamačius kažką artimo, bet ne sau. norėčiau tikėti savimi tiek, kiek tikėjau savęs kankinimu per pastaruosius mėnesius. viskas turi savo kainą. ir aš savąją permokėjau. aš žmogus kaip ir visi, permokėjus nuliūstu. ir pasipiktinu. dėl antrojo esu įsitikinusi šimtu procentu. ir aš čia pagalvojau, kad turiu kažkokiu būdu būti laiminga. vėl. net jei tai padaryti ir yra sunku. šiandien, rytoj, po savaitės ar kažkada vėliau.

popietės malonumas tavo akyse. du skirtingi filmų pavadinimai ir mano užrašyti greta vienas kito, nes kažkada norėjau juos abu peržiūrėti, todėl pasižymėjau. ir nei taško. nei kablelio. o tai irgi turi kažką reikšti. kai skirtingos materijos virsta į vieną žodžių žaismą. kad ir neprasmingą. tai kažką reiškia ir jei jau ne kažkam, tai man tikrai.

aš. ir galimybė būti laiminga. nes aš ir esu ta galimybė būti laiminga.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

neformate2017-01-08 23:28

Labai labai geri žodžiai: „norėčiau tikėti savimi tiek, kiek tikėjau savęs kankinimu per pastaruosius mėnesius. “
Jei pasistenkčiau bent puse tiek, kiek save kankinu, kad tapčiau laiminga, tai turbūt būčiau labai laiminga. Paradoksas, bet kankindami save matyt stengiamės labiau :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras