BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kai tau overdose dangaus.

aš tokia susivėlus. ir jaučiu kaip mano vokas vėl pradeda trūkčioti.  per šį mėnesį viskas ir susidėliojo ir susimaišė. aš vis dar mėgstu viskam duoti vardus, net jeigu tai ir neįvardijama. ant manęs dažnai pyksta mano kolegė, kad viską per daug sureikšminu. bet aš tokia esu. tai mano akys, mano mintys, mano širdis, ir jeigu norėsiu sureikšminsiu kiekvieną sapną, kiekvieną juodą katę perbėgusią man gatvę, kiekvieną sudužusį puodelį ar blogą horoskopą. aš tokia susivėlusi. man įdomūs tie dalykai, kurie gal niekam kitam nėra įdomūs, mane jaudina nepasiekiami dalykai ir tikėjimas, kad viskas bus gerai. ir kokia aš vis dar naivi.  nebe tokia, bet naivi.

šiandien susimąsčiau, kad esu dėkinga dėl to, kiek patyriau. per paskutines dienas prisidariau sau gėdos, bet dabar žinau, kad su mano trumpais susižavėjimo objektais viskas baigta. man labai gėda, kad leidau sau įsivaizduoti to, ko nėra, ypač tada, kai pamatai, jog tavo įsivaizduojama simpatija yra su kitu žmogumi. gėda praeis. kaip ir visa kita. nors kitą vertus, man pradėjo tas žaidimas šiek tiek patikti. labai reti susitikimai be įsipareigojimų. tik bėda, kad aš nemoku neįsižiūrėti, nemoku neprisirišti, todėl net man pačiai ramiau matyti, kad pirmas žmogus, kuris man pradėjo patikti ir tiesiog traukti , po mano gyvenimo tragedijos, yra su kitom, o ne manim, nes iš mūsų nebūtų nieko gero išėję, galbūt būtent dėl to ir jaučiuosi geriau. stipriai susimovusi, tačiau neskausmingai. fizinė trauka ir baimė pažiūrėti vienas kitam į akis, prie gero nepriveda. o kai žmones tik tas ir sieja… prie gero tai nepriveda. svarbiausia, kad neskauda. pamiršti ir palikti viską praeityje.ę

sapnavau savo pirmąją meilę. tiksliau tik jo nuotrauką. sapnavau, kad noriu pašalinti paskutinę savo tatuiruotę. peržiūrėjau draugus iki šešto sezono ir man viskas taip naujai ir šviežiai atrasta. tiek situacijų, kur matau save, kitus, jų elgseną ir jausmus. man taip patinka stebėti jų veiksmus ir garsiai juoktis, kol neprisimenu, kad kažko taip stipriai ilgiuosi. ilgiuosi jaukumo ir saugumo pojūčių, ilgiuosi to jausmo, kai jautiesi tvirtai stovėdamas ant žemės. ir iki begalybės norėčiau nieko nebebijoti, net mylėti ir būti šalia kito žmogaus visiškai savimi. aš nebebijau būti be žmogaus, kuris maniau, kad yra MANO. dabar aš bijau, kad negalėsiu kurti naujų santykių su KITU žmogumi, kuriam norėsiu jausti tą patį, ką jaučiau ir JAM. jei sakot, kad meilės nebuvo, tai ji buvo. ji buvo graži. ji buvo tokia, kokia turėjo būti. viskas bus gerai. po tiek laiko aš darausi ramesnė. susitaikanti ir suvokianti, kad dar kurį laiką jausiu, bet nebe taip. kad nesvarbu, jog jis mane jau pamiršo ir mano vietoje kažkas kitas. juk kažkada jam buvau viskas, ir nieko nepakeisiu, kad jo gyvenime yra kažkas, kas jau po to visko.

mano emocijos padarė daug neteisingų sprendimų ir išpuolių, bet ateina momentas, kai suvoki, kad neverta kovoti su savimi ir priešintis tam, kas vyksta, nes tai galų gale vis tiek įvyks. jeigu kažkieno jausmai tau, ima ir išeina, neverta tam priešintis. taip tiesiog turėjo nutikti. ir kad ir kaip skaudu būna, kad tie jausmai, kurie buvo skirti tau, per akimirką būna atiduoti kitam - su tuo kovoti taip pat neverta. taip irgi turėjo būti. jei buvo išlietas koks milijonas ašarų, iš nervų surūkytos koks tūkstantis cigarečių, nemiegota koks mėnuo naktų, kažkam prikalbėta begalybė negražių dalykų, o nepažįstami žmonės dešimt kartų girdėjo tavo nuoskaudas, tai jau reiškia, kad jautei, kovojai su savimi ir nenorėjai susitaikyti su tuo, kas dedasi tavo gyvenime. man tai buvo pabaiga. ir aš ilgai mąsčiau, kad tai yra viso pasaulio pabaiga. bet pasaulis baigsis, jis tikrai baigsis, bet ne dėl manęs, ir tikrai ne dėl jo. aš jaučiu. ir vis dar liūdesį, tik jau blaivų.

ko gero darausi visiškai laisva nuo savęs pačios, ir man tai patinka.

laimės sausainiukas iš cup’o majų parduotuvės sakė, kad viskas bus gerai. ir aš tikiu. vis dar naiviai tikiu, kad kažkieno išspausdinti žodžiai pateko į mano rankas ne šiaip sau.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras