BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

kaip išsilievint. arba hormonai.

nes nėra nieko blogiau, kai tave palieka ir negana to, prasideda pms. bet viskas yra gerai. labai. verkti ir neišsiverkti. jaustis labai nervingai. galvoti, kad esi pats lieviausias žmogus pasaulyje. ir šiaip. kada aš išsilievinsiu?

pagaliau nusipirkau kuprinę. susiradau darbą- nors jaučiuosi nesaugiai. pažeidžiama ir trapi kaip vaflis. ir lieva kaip vaflis. nusipirkau vitamino A ir vitamino E. noriu gražių plaukų, nes žinau, kad kai turėsiu gražius plaukus kažkas pasikeis. gal ne tik išvaizdoje, bet ir mintyse. gal, kai turėsiu gražius plaukus tada būsiu su kažkuo, ką mylėsiu, ir kas besąlygiškai mylės mane. nes kol kas manimi domėjosi tie, kuriems nepaaiškinsi, kad aš nenoriu rimtų santykių ir, kad man jie kaip pora visai nepatinka ir netinka. ir taip norisi pasiųsti toli, bet gal ne taip, kaip siunčia mane, nes gi skauda. gal kai turėsiu gražius plaukus atsikėlus ryte būsiu išsimiegojusi ir pagaliau girdėsiu abejomis ausimis, nes pastaruoju metu, įdienojus viena ausimi pradedu negirdėti ir nebegaliu normaliai kalbėti. ir nors žinau, kad tai ne dėl plaukų, bet vis tiek tuo tikėsiu. ir dabar man labai trūksta vyno. draugelio, kuris visą rugpjūtį buvo kartu. kuris visą rugpjūtį jautė, kad yra blogai, kai skruostais ritosi alkoholiu sklidinos ašaros.

nu tai kai kurie žmonės neturi jausmų ir jiems nepaaiškinsi. arba turi jausmus, bet jie jau skirti ne tau. ir nebus. ir visai nėra normalu gyventi su žmogumi, kurį myli. vis dar myli. bet gyveni. ir nors visi sako, kad čia savęs žeminimas, ir tu tai supranti, tai ir atsakai: jo jo, reiks išsikraustyt. ir sėdi per pms. be vyno. su durnom mintim. ir ašarom, kurios jau kažkaip darosi per blaivios, užtat hormonų su kaupu prisotintos. kažkaip reikia ant kojyčių savo nestiprių atsistoti. ir nors nėra jos laibos, bet mėšlungis dešiniąją sutraukė. vnžo. noriu gražių plaukų.  nes va su jais ir ateis gera diena. ta diena, kada aš pasakysiu: faaaak it. nenorėjai, nebuvai, iškeitei, o dabar aš turiu gražius plaukus, kuriuos glostysi ne tu, ne tas, dėl kurio kankinausi ir dėl kurio stengiausi būti geresniu žmogumi. ir lopas esi tu, o ne aš. taškas. jokių tritaškių. lengva skaudinti kitą, kai net ir plačiai atsimerkęs nematai kaip kenčia žmogus su kuriuo praleidai ilgą laiko tarpą. ir skaudina pats faktas, o nebe veiksmai. nes prie veiksmų jau spėjau priprasti.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Rakshtys2016-08-29 17:12

Kiekvienas yra turėjęs arba dar turės sunkių akimirkų, kai lieki su savimi, su savo mintimis ir su savo problemomis, bet… Visada reikėtų išlaukti to pragiedrulio, kuris vėl suteiks jėgų, energijos bei galimybę spręsti tvirtai, pasitikint savimi ir savo jėgomis!
Ačiū už gražiai sudėliotas mintis į lentynėlę :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras