BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

mano akys pilkos ir mėlynos, o tavo žalios.

tavo akys žalios, o mano mėlynos. ar pilkos. kišenėje šeši eurai, o tu toli.

aš tave taip myliu. taip labai. ir kaip labai tu man patinki. bet aš visai jau nieko nebe žinau. bet vis tiek tave taip myliu. ir tu sakai, kad viskas bus gerai. ir tu sakai, kad viską iškęsim. o mano stogas nuvažiavęs, ir nebe žinau ką darau. žinau, kad dabar turiu sustoti. kaip mašinos sustoja prie raudonos šviesoforo spalvos. kaip sustoja tiksėti laikas, kai laikrodyje nebėra kam tiksėti. ir viskas tik dėl tos tamsos, kurią jaučiu visa savimi.

ir aš verkiu, kad nieko nepasiekiau, ir sakau, kad ant tavęs pykstu. o tu sakai, kad taip yra tik dabar. ir esu jauna, kad visko pasieksiu. sakau tau, kad vėliau aš norėsiu auginti vaikus ir bandyti susituokti su tavimi. bet iki tol, aš noriu save realizuoti, bet nežinau ko noriu. ir tik dėl to aš pykstu ant tavęs, nes tu nusprendei už mus abu. ir noriu gyvenime pasiekti daugiau nei dabar. ir noriu prie jūros lygiai taip pat , kaip ir prieš pusę metų. ir bijau, kad mano sprendimai bus blogi. bet dabartinis sprendimas turėtų būti geras, nes nebegaliu taip gyventi. ir nebegaliu būti negatyvas, nes nenoriu.

ir verkiu toliau, kai sakai, kad myli mane. nes sakau, kad čia meilė nepadės. ne dabar, nes mano protas nučiuožęs, o tu vis tiek sakai, kad viskas bus gerai. ir vėl neigiu, ir verkiu, nors žinau, kad tau reikia dirbti. ir prikaišau, kad nesi šalia, kai mano stogą nusineša beprotybė, o tu sakai, kad stengiesi būti šalia. ir vėl neigiu.

nenoriu būti tavo šešėlyje. noriu būti savimi. man patinka, kad tavo akys į mane žiūri kaip ir tomis vasaromis prieš tai. man patinka, kad stengiesi dėl manęs ir nori, kad būčiau laiminga. bet aš nenoriu būti tavo šešėlyje. nenoriu būti ta, kuri yra su tavimi, noriu būti ta, bet nesvarbu ar su tavimi, ar jau be tavęs. noriu identiteto, noriu savęs. kuriai laimę teiki ne tik tu, bet ir pačios išieškotos gyvenimo linijos. nenoriu gauti visko dėl to, kad tu esi šalia. taip, aš noriu, kad manimi rūpintųsi, noriu jaustis saugiai, ir tvirtai stovėti ant žemės paviršiaus, bet kaip visa kita? man patinka, kad nėra čia mano, čia tavo, yra - mūsų. kitaip ir neturėtų būti, ne. bet kaip karjera, savęs realizavimas? aš šito neturiu. o tu turi.

ir aš vis dėlto suprantu, kokia aš isterikė esu ir kaip su manimi tau sunku.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

malyna2016-05-15 14:34

Mieloji, skaitau ir šypsausi, kad turi rankas, kurios Tave ramina, kai šitaip nesutelpi savyje. Mažiausiai nervuokis dėl to, kad karjera stovi dabar vietoje. Patikėk manimi, laimė nebus tame, kad metais vėliau ar anksčiau kažką su ja pasidarysi. Mėgaukis ir viskas. Jeigu Tave palaiko ir būna kartu, nesvarbu koks mėšlas aplink, Tu laimės jau turi. Labai rekomenduoju Tau pasižiūrėti: https://www.youtube.com/watch?v=RBXZlYdiizk
Tu dar visai jauna, atrasi viską ir savu laiku. :)

Rašyti komentarą

Tavo komentaras