BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nes tu ne mano, o aš ne tavo. ir akys atsiveria. mes svetimi.

prabėgo daug mėnesių.

ir aš nebenoriu tavęs susitikti. man nepatinka, kai aš nemaloniai nutirpstu, taip tarsi mirčiau (ir nors nežinau, ką reiškia mirti, bet įsivaizduoju, kad jausmas į tai panašus), tardama tau tą šaltą labas, kai nueiname nuo vienas kito taip, lyg būtume nepažįstami. tas nutirpimas toks skaudus ir aš labai jo bijojau. kai patyriau nepažįstamųjų susitikimą- nebenoriu numirt dar kartą.

susitikti tave, kad ir prasilenkiant, man yra iššūkis. po kurio jaučiuosi blogai. man to nereikia. jau nebereikia.

aš niekada niekam nieko panašaus nejaučiau, ką jaučiau tau, nors maniau, kad yra kitaip. aš tave idealizavau, nes nebuvo geresnio už tave. bet tau už mane yra. ko gero ir man bus.  ir aš ilgai dėl visko kaltinau save. taip ilgai, kad pamiršau apie save, kad nenusipelniau to, kas vyksta ir kaip viską padarei. ir dabar aš suprantu, kad tu melavai, kai sakei, kad niekada su manim nepasielgsi blogai, kad mylėsi, kad saugosi, kad esu tau viskas. ir man dėl to neskaudu, jau nebe. man skaudu tik dėl to, kad išniekinai tai, ką jaučiau, kad pabėgai nuo manęs kaip bailys, taip įskaudindamas beveik metams, nes man iš tiesų buvai daugiau nei meilė, tu buvai sieloje. ir nežinau ar užteks metų, kad tave pamirščiau, ar pamiršiu tave po dviejų… o gal amžinai jau liksi širdyje, kaip tas, kurio nebenorėsiu prisiminti. aš nebenoriu tavęs sutikti.

aš nebenoriu tavęs sutikti, nes tu sužeidei. ir tos žaizdos negyja, kai matai, kad ir sekundės dalį žmogų, kuriam tavo žaizdos nesvarbios, kuris paliko tave pliką basą su visomis tavo svajonėmis ir viltimis, kad viskas bus gerai. paliko ir išėjo ten, kur lengviau, ten kur tau viskas nauja, ten kur tu kažką žadi mylėti ir galbūt myli . ir kai žinai, kad tai tęsėsi gerokai prieš tam žmogui, tavo širdį supjausčius į daug smulkių gabaliukų, pasidaro šlykštu. ir pikta. net ir ant savęs. ir aš maniau, kad tu esi mano vaistas, klydau, kaip ir klydau dėl to, jog tu esi man, o aš tau, iš tikro tu esi man nuodas. tikiuosi, kad kai kitą kartą tave sutiksiu, tai nebejausiu to keistai nemalonaus nutirpimo. tai išmuša mane iš vėžių. nes tu išjungei jausmus man, kai įjungei juos kažkam kitam, ir man dėl to šlykštu. šlykštu, kad nespėjau pasitraukti ir savęs nežeminti, kad neigei tai, ką ir taip žinojau.

aš tavęs nebemyliu, bet man vis dar skaudu. nes buvai mano visos pusė. nes aš maniau, kad man nebereiks ieškoti. man atrodė, kad suradau. ir gal dėl jos tu būsi geresniu žmogumi, nes man  nebesi geras žmogus, ir aš niekada nebeklausysiu, koks geras žmogus esi kitiems. tai, ką padarei man, tegul kalba ir pms’as, yra tai už ką atleisiu tik po ilgo laiko. ne dabar, nes man skauda net labas tau pasakyti. ir niekas nesupras, kodėl aš tave dar nešiojuosi širdyje,  laikiau tave geru žmogumi, geresniu už save, ir kad ir koks esu monstras, tu baisesnis. bet būk geru žmogumi kitiems. būk geru jai. ir dėl jos.

šiandien aš verkiu dėl to, kad pasakėm vienas kitam labas, nes eidama ir akis įbedus į telefoną, mažų mažiausiai tikėjausi iš už kampo einantį pamatyti tave. aš nenoriu tau sakyti tų abejingų labas, nenoriu matyti jos, ir tavęs, jūsų kartu, jūsų atskirai. aš tavęs ilgėjausi. o dabar ilgiuosi akimirkų, kurios buvo gražios, aš branginu kiekvieną prisiminimą, kurio negaliu išmesti iš galvos, nes tu buvai mano visos pusė. tu mane palikai, ir be jausmų skaudinai taip, tarsi būčiau blogiausias žmogus pasaulyje, kurį reikia nubausti. ir aš buvau blogas žmogus, bet ne tokių bausmių verta. aš labai norėčiau nebejausti tavęs širdyje, nes jaučiu tau tik blogai. sugedo gero vaibo radarai skirti tau.

dešimt dienų… ir aš padarysiu, ką turėjau padaryti prieš devynis mėnesius. ir niekas nesakė, kad bus lengva. bet tavęs matyti nebenoriu. dešimt dienų ir to nebebijosiu. o grįžus pasakysiu tau labas ir nebejausiu keisto nutirpimo, kuris man primena lėtą mirtį. kad tu žinotum, kaip aš tave mylėjau ir kaip mane gelia, kad esame svetimi.

nebenoriu su tavimi prasilenkti.

https://www.youtube.com/watch?v=yteXdnQQSUc

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras