BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nešventiška’i

aš sau pažadėjau, kad kitąmet bus geriau. kad kitos Kalėdos bus kitokios. kad būsiu dėkingesnė, kad galbūt dėkosiu ir už tai, kad dabar taip labai sunku. po visko, kai viską iškęsiu. visko ir viską.

šiandien yra iš tų dienų, kai galvoju, kad labai daug praradau. čia viena tų dienų, kai save graužiu, kai mąstau vėl apie jį, ir ką jis veikia. apie tai, apie ką turėčiau nemąstyti. šiandien vėl verkiau. tik neklausiau savęs nereikalingų klausimų. nebenoriu žinoti už ką, ir nebenoriu žinoti kaip. noriu tikėti savo ateitimi. viskas bus gerai, jei ne šiandien, tai kažkada, ir nors dažnai tas kažkada reiškia- niekada. aš tikiu, kad tas kažkada jau bus greitai. nebesinori plėšytis. nes taip nepasveiksiu. o pasveikti noriu. noriu nepavydėti kitiems meilės ir ją kurti, jei jau ne kažkam kitam, tai sau. ko gero pirmiausia ir reikia pradėti nuo to, nors sunku pradėti save mylėti, kai ką tik tavo meilės atsisakė kitas žmogus, kuriam atidavei tiek savęs, kiek netelpa tavyje. o gal tiesiog kitas žmogus buvo tik priežastis nemylėti savęs.

kai vieną dieną, to visai neprašant ir nesitikint, ateis tinkamas žmogus, bus taip kaip ir turi būti. o dabar… dabar aš melsiuosi visiems ne stabams ir stabams, kad iki mano taip lauktų laimės akimirkų truktų visai nebe daug, nes save menkinti ir lėtai žudyti mintimis jau nebegaliu.

aš tave iš tikro mylėjau. o dabar iš visų jėgų noriu palikti ir pamiršti. visas mintis apie tave, palikti praeityje. nes tu juk ištrynei mane iš savo gyvenimo, nebenorėdamas manęs jame matyti.  juk kai kiti matė ir tebemato, kad man be proto blogai, kad nebegaliu normaliai gyventi, tu to matyti nenorėjai ir nenori. o ir mintys dabar apie tave mane smaugia iki tiek, kad sutikčiau ant kaklo pasikabinti nedresiruotą smauglį. tai ko gero labai daug ką pasako. ypač apie mano norą tave pamiršti. tik jeigu būtų taip paprasta… būčiau tave pamiršusi jau tą pačią dieną, kai mane palikai. viskas bus gerai. ir tavęs jau greit nebebus mano mintyse. nes nu… fak it.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras