BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pakelkim

kai pagalvoji, beveik visi jau nugyventi metai buvo kiek komplikuoti.

dvam keturi, tiek bus ryt, poryt ir apskritai visus ateinančius metus. ir tai bus penkasdešimt pirmoji metų diena. visada labai didžiavausi, kad tą pačią dieną gimė Curt Cobain (mano dažnai vadinamas tiesiog kombainu) .

vis kartoju, jog kai tau dvam keturi, ir dar nieko nepasiekei gyvenime nėra gerai, bet guodžiu save, kad iki trisdešimties jau būsiu kažką nuveikus prasmingo. ir nors per nugyventus metus padariau labai daug klaidų, nežinau ar jau iš jų mokausi ir ar nepadarysiu dar kvailesnių. gyvenimas parodys. šiandien darydama šventinį tinginį vėl pasiilgau jo, nors puikiai suvokiu, kad jam visiškai vienodai ar aš dar vis galvoju apie buvusius mus, trupindama sausainius, firminiui savo tinginiui, kurį jis valgė kokį milijoną kartų,  nes jis jau gyvena kitu žmogumi. o man kaip jis ir sakė reikia gyventi toliau. o aš ir stengiuosi. nebesisuka mano galvoj milijonas monologų, kuriuos norėdavau jam pasakyti. mažiau mano minčių priklauso ir prisiminimams. kurie dar dalinai man brangūs. išblės noras keikti žmogų, kuriam atidaviau visą save, ir jam palikus mane, likau tarsi nuoga ir tokia pažeidžiama. skaudžiausia buvo net ne bjaurus elgesys, atsiribojimas, o jo pasinėrimas į naujus santykius, po tiek kartu praleistų metų. bet galbūt tai leido suprasti, kad mano beprotystė turi baigtis čia ir dabar. ir taip, gyvensiu toliau, prisiminimai tols, neapykanta blės, aš vis tiek laistysiu du neaiškius augalus savo kambaryje, kuriuos nusipirkau būtent tuo metu, kai griuvo viskas, kas tik begali griūti mano galvoje, širdyje ir svajonėse apie geresnę ateitį. o augalai auga, meta naujus daigus ir laukia, kol juos palaistysiu. dar mąstau apie pomidorus ir prieskonines žoleles, gal užaugs jie iki kada širdis sugys. ir viskas bus kitaip. ir dabar jau kitaip. su blaivesniu protu ateina geresnių minčių. ir jausmų. na bent kitokių nei neapykanta. o kam save nuodyti tuo, kas nepadarys manęs geresniu žmogumi ir nepridės man žavesio? jau pusė metų. pakaks.

o rytoj… rytoj pasipuošiu gražia suknele, džiaugsiuosi savo antakiais ir galvosiu, kad viskas su manimi gerai, nes kitaip ir nėra. ir nebus. ir kai pagalvoji… esu dėkinga tiems žmonėms, kurie buvo šalia, arba atėjo iš naujo parodyti man mano kelią. kuris keliomis tragedijomis tikrai nesibaigė.

ačiū sau, kad ištvėriau tai, ką teko ištverti. ir ačiū tiems, kurie atėjo tikėti manimi, kad galiu.

tai už dvam ketvirtą, kelkim taures.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

neformate2017-02-19 23:44

pakelsiu už tave taurę, su dvam ketvirtu

Hippopotamas2017-02-20 21:35

O gal laikas firminį tinginį paleisti ir prisijaukinti firminį cheesecake’ą ar napoleoną?

Kažkodėl man kilo toks jausmas, kad tas tinginys Tave laiko praiety labiau, negu kas kitas :D

Tiesiog.. kažkaip taip.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras