BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vienaskaita. daugiskaita. šauksmininkas

o pilnatys baigiasi. prasidėjo pavasaris. ir pilnatis kažkada vėl prasidės. pavasaris baigsis ir aš vėl balkone gersiu į save saulę. ir gal alkoholį. o jei ne alkoholį, tai bent cigaretę surūkysiu. vieną. o gal ir antrą. priklausomai nuo to, kiek šilumos bus tą dieną. ir gal vėl viskas bus nauja ir kitaip.  kitaip. gal vėl tikėsiu viskuo, kuo tik galiu. gal atgausiu savo naivumą ir mažiau skaudės kaskart prisimenant ar kažko, to kas nepasiekiama, norint. gal pradėsiu save atrasti tokią, kokios visada norėjau. sako, kad kabliuoti gruzdintom bulvytėm vanilinius ledus labai gerai. sako sūrumas ir saldumas pats tas. sakau, kad nebandžiau, bet gal teks. sako, kad dušas ir pridegta cigaretė duše irgi neblogai. ir vėl sakau, kad išbandysiu. pažįstu žmonių, kurie eina iki kino teatro ne dėl filmų, o tik nusipirkti spragėsių, o nusipirkę jų- jie tiesiog eina namo. ir pradžioje man atrodė kažkaip keista. o dabar galvoju ar jie spragėsius valgo su karamele ar tuos sūrius. nes jeigu taip daryčiau aš, tai eičiau tik dėl spragėsių su karamele. keistumo kerai išsisklaidė. ir aš mąstau šviesiau.

kai vis dar girtomis akimis nuvažiuoji šimtą kilometrų pas žmogų, kuris tau lygir patinka, lygir nepatinka, ir bežiūrint filmą tau pradeda dvejintis, to labiausiai nesitikint nulūžti, o atsikėlus nieko nesupranti, atrodo: nelauk nieko gero. ypač, jeigu dar sapnuoji, jog su tuo žmogumi bučiuojiesi. bet sapnai yra sapnai, o realybė yra realybė. ir kartais reikia tik džiaugtis, kad nenutiko nieko, dėl ko būtų reikėję gailėtis realybėje, o ne sapnuose. nors dažniausiai nevaldau savęs. nemoku. nenoriu.  bet šįkart suvaldžiau. ir žinau, kad greit nebereiks valdytis, nes nebebus dėl ko. aš nebetikėsiu savo žodžiais: bet man patinka bendrauti su tavimi. būkime draugais. nes taip nėra. ir vieno ir kito nėra. o aš save apgaudinėju, nes mano hormonai siaučia kaip pašėlę. nes man vis dar reikia dėmesio, bet realaus. ne vienkartinio. ir iš žmonių, kurie man irgi kažką reiškia. o gal žmogaus? vienaskaita, daugiskaita. šauksmininkas.

aš norėčiau. . . nedėliot kablelių ten, kur nereikia. ir kalbu šįkart tikrai apie skyrybą.

kai buvau jaunesnė. gal vienuoliktoje klasėje. klausydavau vienos dainos. ir vis įsivaizduodavau kaip viskas turėtų atrodyti šitos dainos žodžiams išsipildžius. ir ne priedainis man buvo gražiausias. gražiausias buvo jaukumas. ir mano pirma meilė. o gal abi. gal turėjau abi pirmas meiles, tik šito nesuvokiau. abi tos pirmos meilės nesėkmingos. ir ne nevykusios.  vienai niekada nebuvo lemta išvysti dienos šviesos, nors ji mėgino… ir viskas buvo kaip filme. ir filmas buvo panašus į meksikiečių melodramą. kai atrodo jau gali būti su žmogumi, bet tau vis kas nors sukliudo. o istorijos galas toks, kokio net nesitikėjai. bet tai buvo tiek nuoširdu ir tiek tikra, kad abejoju ar kada nors būsiu mylėjusi taip. nesavininkiškai ir tyrai. ir ar dar mylėsiu. apie jas abi rašiau. ne kartą. bet ši daina ko gero yra apie tą pirmąją. nuoširdžiąją, kuri laikui bėgant tapo nenuoširdi. kuriai niekada nebus lemta būti. dramatiškai skamba. bet kaip tai dramatiškai vyko. katė ir pelė. pradžioje aš, tada jis, tada aš, tada jis. niekada to niekam nelinkėčiau. nes jei yra meilė, gyvenimas nesišaipys. žaidėme jausmus tiek metų, kol galų gale pasidavėme, aštuoni metai… ir parašius tą skaičių išsižiojau. kažin kodėl. lygiai tiek laiko esame pažįstami. nes net praleisdama penkerius savo gyvenimo metus su kitu žmogumi, negalėjau visiškai pamiršti žmogaus, kuriam kažkada kažką jaučiau.

ir dabar esu tokia. vis kalbanti apie jausmus, ir taip jau yra. nes aš negaliu nejausti. nes man reikia apie tai kalbėti. nes gi norėjau priklausyti vienam, gavosi, kad priklausiau beveik dviems. bet nepriklausydama  nei vienam, kabinausi už bet ko. ir bet kaip. dėl to, kartais man vis dar skauda. skauda, nes negalima dalinti savęs bet kam. negalima pasitikėti tuo, kuo neverta, negalima norėti to, kas nenori tavęs. mano klaida tik viena.  jau kažkada sakiau, kad nemoku jausti mažai. rūpintis mažai. tikėtis mažai.  nemoku. bet meilė nėra apie priklausymą ar prisirišimą. meilė ne apie tai. meilė apie tai, ką jutau prieš tuos aštuonerius metus. meilė yra šita daina prieš tuos aštuonerius metus.

https://www.youtube.com/watch?v=vwQp0XtquXU

Patiko (3)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras