BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

visiškai apie nieką. like the melody of my song, ha.

ir aš niekada neskaitysiu įrašų, kur rašomi eilėraščiai. nes ten eilėraščiai.  niekada nepatikdavo juos mokytis mintinai, eilės skirtos ne visiems. yra du žmonių tipai, mėgstantys eiles ir jas rašantys, arba ne visai, ir yra tokia žmonių rūšis kaip- aš. kurie to tiesiog nedaro nei jas rašo, nei jas skaito.

you’re the one that’s making me strong,I’ll be looking, looking for you,like the melody of my song.

ir tik šitos eilutės dainuojasi man. nes prancūziškai gerklėje slystantys posmai nėra įstrigę mano galvoje. kaip ir ta prancūziško gomurio verta kalba.

barbena lietaus lašai, barbena, tarsi plautų, bet nenuplautų mano baimių ir sąžinės priekaištų. ir gera, kai gamta garuoja ir palieka viską, kas susikaupę. manyje, ar juose, tuose žmonėse, kurių aš nepažįstu. ir dar geresnis tas kvapas. po lietaus. asfalto kvapas, šlapių dulkių kvapas, ir kitoks visai jis namuose. ir gera. važiuoti autobusu namo, ir matyti, kaip daržuose jau auga svogūnai ir jų laiškai. laiškai, kurių svogūnai niekada nerašė, bet užaugino iš savęs. ir tu turi rašyti bakalaurą, bet rašai apie svogūnus ir dainas, tokias, kurių niekada nedainuosi, nebent labai norėsi, kai išmoksi prancūziškai. ir gyvenimas gražus, kad ir kiek tu kilsi ir leisiesi. jei ir leidiesi, tai žinai, kad buvai pakilęs, jeigu būsi žemai, tai žinai, kad turėsi kilti. čia apie savo lemtį dabar svarstau.

ir mąstau. kai džioviau pirmadienį rūbus, grįžusi visiškai nusikalusi iš darbo, fone per televizorių rodė vyrą, kurį visi tikrai gerai žino, ir įstrigo jo pasakyti žodžiai, kad tavo nesėkmės nedaro tavęs blogesniu, tai turi tik stimuliuoti veikti, daryti, kilti ir pakilti. ir aš žinau, kad ir kas nutiktų, kad ir kaip susimausiu, atrasiu ramybę. ir to tikrai nereikia sakyti žmogui, kuris gyvena be kojų ir be rankų. šitą žinau, bet dažnai pamirštu.

pradėjau mąstyti, kad mokslų nebaigimas nėra pasaulio pabaiga. pagalvodavau, kad yra kur kas nelaimingesnių žmonių nei aš būsiu nebaigusi mokslų. nors gal taip ir neatrodė, kai dvi savaites verkiau, isterikavau ir tom isterijom visą pasaulį apdalinau. bet susimąstydavau, kad kiti gyvena kur kas sunkiau, pavyzdžiui, ir tie žmonės, kurie gyvena be galūnių, su nepagydoma liga ir pan. ir tada draugas pasakė, kad įsivaizduočiau, kad tas žmogus, kuris gyvena be rankų ir be kojų irgi rašo bakalaurinį darbą ir mąsto: fak, galėčiau gyventi be kojos ar be rankos, kad tik nereiktų rašyti bakalaurino, ir susimąstėm, koks jo bakalaurinis turėtų būti sunkus, kad jis atsisakytų to be ko nei aš, nei dar kitas neįsivaizduoja savo gyvenimo. reziume, tai mokslai, kurie kartina gyvenimą ne kažką. net ir tiems, kuriems ir taip reikia kovoti už tai, kad išgyventų ir susikurtų tokią aplinką aplink save, kad nereikėtų jausti diskomforto.

daug kartų rašiau, kad nemoku gyventi be problemų, tai ir jo. nemoku. ir jeigu penktadienį mane užsipuls, tai būsiu to verta. ir horoskopas sako, kad nieko gero. bet kai prieš keturis metus, horoskope buvo parašyta, jog tą dieną likčiau namie, ir niekur neičiau, o tą vakarą, išėjusi - sutikau gyvenimo meilę. žmogų, kuris šiandien pyko, žmogų, kurį šiandien būtent aš ir supykdžiau. ir mačiau šiandien tą žmogų labai laimingą, ir vien nuo to man gera. ir tą žmogų aš įskaudinau daugiau kartų nei jis mane, bet jis vis tiek žiūri į mane tokiom akim, kurios saugo ir užtikrina, kad viskas bus gerai.

you’re the one that’s making me strong,I’ll be looking, looking for you,like the melody of my song. ir žinau, kad viskas skamba popsovai. ir ką? kažkada rašiau, kad jaučiu tai, ką jaučia visas pasaulis ir kad tas jausmas toks pat, tik įvilktas į kitą rūbą, ir ką? daug blogiau nemylėt, pykt ir dalintis savo pykčiu su visu pasauliu. ką dažnai darau aš. o tai blogai. taip pat blogai kaip postint info apie kalafi(j)orus, kurie jau ir man visai nepatinka, taip pat blogai, kaip kalba Butkevičius, taip pat blogai, kas darosi su mokesčių sistema, ir taip pat blogai kaip viskas, kas yra blogai.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

NatureGirl2016-05-05 22:50

Kiek daug gyvenimo… o kur pavasaris? :-)

[WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras