BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

nauja pradžia

yra toks pasakymas, kad tam, jog pamirštum, jog tave skriaudžia gyvenimas, reikia susirasti darbą ir dirbti, dirbti, dirbti. tą ir dariau. stengiausi save palikti už borto. ir buvo beprotiškai sunku, nes kad ir kiek būčiau besistengusi negalvoti apie savo skausmą, man niekaip nepavyko nuo jo pabėgti.

bet dėka savo skausmo aš gavau daug patirties. išpirkau karmines pamokas, sutikau tokių žmonių, kurie vis sakė, kad su manimi viskas gerai, kai maniau, kad su manimi yra viskas tik blogai. aš supratau, kad negalima statyti visko ant vieno žmogaus, ir galbūt tai pasimirš tik tada, kai sutiksiu naują žmogų. nesvarbu po kiek laiko. kažką sutiksiu. prieš devynis mėnesius nemaniau, kad taip kalbėsiu. griuvo viskas, apie tai jau rašiau. kiekvieną dieną išgyventi man buvo, tarsi didelis iššūkis. aš daug  plėšiausi, iš vidaus, iš išorės. dariau tiek nepateisinamų dalykų, kaltinau save, kitus, ir vėl save. pykau, kad turėjau visą tai išgyventi- bet gi iš to susideda gyvenimas. o dabar išvažiuoju. ir išvažiuoju dėl savo skausmo priežasties. tas šimtas dvidešimties kilometrų atstumas, kažkiek turėtų pagydyti. turėjau tai padaryti ko gero senai. bet tik darbas čia mane ir laikė.

vakar supratau, kad per tuos devynis mėnesius mano kolegos ir vadovas man tapo tarsi šeima. negalėjau sulaikyti ašarų, kai girdėjau atsisveikinimo žodžius, kuriuose buvo tiek daug jų, tiek daug manęs. tai tie žmonės, kurie man padėjo vien savo buvimu tobulėti kaip žmogui. ir man vis nesitiki, kad vakar buvo paskutinė diena su jais, kad jie surengė man atsisveikinimo vakarėlį, stengėsi išlydėti, stengėsi parodyti, kad ne tik jie man buvo daug daugiau nei kolegos, tačiau kad ir aš buvau jų vertinama. negalvojau, kad taip sunkiai suvoksiu, kad tai lygir viskas.

aš labai bijau nebe pasveikti.  labai. todėl ko gero šiandien reikia krautis daiktus. ir žinau, kad dar tikrai prireiks šiek tiek laiko, kad nebežiūrėčiau ilgesingai pro savo naujų namų langus. bet viskas praeis. savo laiku. ir mano laikas jau prasideda. labai norėčiau tuo tikėti.

ir nors faktas, kad tavęs neištrinsiu… bet viso, praeitie, užklysk pas mane tik tuo atveju, jeigu nemaišysi kortų mano dabarčiai ir ateičiai. iki.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

njukas2017-10-15 21:56

ech, kokie pazistomi jausmai…

njukas2017-10-15 21:57

ech, kokie pazistomi jausmai… ziauriai

Rašyti komentarą

Tavo komentaras