BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

pasidalinkim geru vaibu.

anksčiau, čia rašydavau be priežasties, ir įrašai buvo kupini šviesaus naivumo. dabar rašau dėl ir iš didžio liūdesio. per šešerius čia rašymo metus iš tikro daug supratau. kad žmonės gali nuvilti ir virsti ne žmonėmis. kad aš galiu nuvilti ne tik save, bet ir esančius šalia, o po to virsti pačiu pačiausiu ne žmogumi. supratau, ką reiškia santykiai, atsakomybė, jutau, ką reiškia, kai tavimi besąlygiškai rūpinasi ir staiga palieka. supratau, ką reiškia, kai pamina tavo jausmus ir kaip beprotiškai galima elgtis, kai tave pameta. sužinojau, ką reiškia palaidas gyvenimo būdas, ką reiškia daryti dalykus su dirbtine laime susijusius ir kaip visa tai po to nebetelpa žmoguje. ir visa tai pamokos, o ne klaidos. supratau, ką reiškia susimauti, pamesti atsakomybės jausmą ir kaip gera po to būna kovoti dėl to ir matyti , kad kai labai kažko nori ir sieki to- viskas įmanoma.

atsitiesiu ir aš. po visko. bus dar dienų, kai vėl manysiu, kad gyvenimas nėra jau toks gražus. nereikia sau meluoti. tik gal jaučiu, kad visa tai kas vyksta dabar nėra pasaulio pabaiga. man tai buvo netikėta, nes niekada nemalonių dalykų nelauki. nes ne visada blogiausias scenarijus yra pirmoje vietoje. aš matau prieš save žmogų, kuriuo tikėjau taip labai, kaip savimi ko gero niekada nesu tikėjusi. ir suvokiu, kad gal jam manęs ir reikia, gal jis ir nori atsiverti, matau, kad jis dvejoja ar skyrybos buvo geras pasirinkimas. bet viskas nuėjo taip toli, kad vargu, ar įmanoma viską sugrąžinti. ir čia iniciatyvos nesiimsim nei vienas. kai matai prieš save žmogų, kuris kažkada buvo tavo, ir jis rodosi toks, koks buvo iki tavęs, pradedi jo nebe atpažinti. matai, kaip jis ritasi žemyn, ir nenori, kad taip būtų. juk kažkada šnekėjomės, kad aš visada jį pristabdau ir tas jam patinka, nes kitaip būtų blogai. ir dabar jis tai žino. dabar darosi blogai. bet aš negaliu būti šalia. ir kad ir kaip skaudu, kad ir kokie man brangūs prisiminimai ir viskas, kas telpa jausmuose jam, mums būti atskirai yra geriau. manau, kad tik tada atgausiu save ir sugebėsiu gyventi pilnavertį gyvenimą. jam jo gyvenimas patinka, patinka būti lyg atverstai knygai ir visus žavėti, būti dėmesio centre, gal tai jo taktika neparodyti, kad ir jam skauda- aš nežinau, bet ir nebereikia. kitaip nei jam, man atvirkščiai. dar turės praeiti laiko, kol norėsiu būti dėmesio centre. na ir plaukai dar neužaugo. gal tada. o gal anksčiau.

skausmas gražus jausmas, kai moki tinkamai jį priimti. ir jo. niekas nebuvo klaida. visa tai pamokos. tokios, kurios pravers. dar nežinau kaip, bet pravers. ir vieną rytą nubudus tikrai sutiksiu laimę. tos, kurios nusipelniau. nes ką duodi, tą ir turi. tai jeigu dalinsiu gerą vaibą, gal ir tu man jo atrieksi?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Tavo komentaras